Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


Abidat

Prishtinë, Kosovë Teknologjia e Informacionit https://www.abidat.de/

Përshkrimi i kompanisë

ABIDAT do te thotë zgjedhje e thjeshte, efecientë dhe afatgjate.
Ata janë partner strategjik për klientët në zhvillimin e aplikacione të ndërmarrjeve me performance të larte, embedded sisteme dhe aplikacione mobile Njohuritë teknologjike, përvoja e fituar nder vite dhe specialistet e fushave të ndryshme i bëjnë një partner të forte dhe të besueshëm në anën tuaj. Gjate periudhës mbi dhjetë vjeçare, ABIDAT GmbH me sukses u ka ofruar zgjidhje të TIK klientëve nga fusha të ndryshme si: Industria e automobilave, teknikes se matjes, logjistikes, industrisë dhe shërbimeve etj.

Gjithashtu kane një rrjet ekspertesh të jashtëzakonshme nga fushat e komunikacionit, zgjidhjeve te E-biznesit, integrimit të sistemeve dhe përkrahjes.

Qëllimi i tyre është, që vizioni juaj për një IT zgjidhje të personalizuar për nevojat e juaja, ta realizojnë me sukses dhe i njëjti t’ju shërbej në mënyrën me te mire te mundshëm në realizimin e planeve të juaj biznesore

Produkte dhe Shërbime

letteron eMARKETING, kwikFM, ERP Solutions, Office 365, Microsoft Azure, Sophos