Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


KRK

Prishtinë, Kosovë Financa www.krk-ks.com/

Përshkrimi i kompanisë

Kreditimi Rural i Kosovës SHPK, është Institucion mikrokreditor i cili ju ofron kredi fermerëve, individëve dhe ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme të Kosovës me qëllim të krijimi të të ardhurave, punësimit, përmirësimit te kushteve të jetes dhe zhvillimit ekonomik.

MISIONI:

Misioni i Kreditimit Rural të Kosovës është, sigurimi i qasjes në shërbimet finaciare për individët me të ardhura të ulëta, në zonat rurale dhe urbane të Kosovës, me prioritet në sektorin e bujqësisë dhe ndërtimin e një institucioni mikro-kreditor të qëndrueshëm, që do të influencojë zhvillimin e bujqësisë, zonave rurale dhe zhvillimin ekonomik të Kosovës në përgjithësi.

Punët aktive nga KRK

Fushë Kosovë, Kosovë 29-11-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.