Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2012
Themeluar


Përshkrimi i kompanisë

Albanian Business Partner ka aktivitet kryesor marketingun online, zhvillimit e faqeve & platformave të internetit si edhe programeve kompjuterike. Selia e saj ndodhet në Tiranë. ABP është përfaqësuesi lokal i disa kompanive europiane të mirënjohura dhe i shërben gjithashtu kompanive ndërkombëtare të mirënjohura dhe nje sere institucionesh publike në Shqipëri.

Çertifikime

EN ISO 9001:2015

Punët aktive nga Albanian Business Partner

Tirane, Shqipëri 23-09-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Content Manager Albanian Business Partner

Specialist
Tirane, Shqipëri 23-09-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.