Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori


Softics Lab

Teknologjia e Informacionit https://softics.ai/

Përshkrimi i kompanisë

Softics Lab ka një skuadër multifunksionale me një eksperiencë të gjerë në projektimin dhe zhvillimin e aplikacioneve në sektorë të ndryshëm, duke përfshirë sektorin financiar, ate te zhvillimit te ERP-ve, sistemeve 'Big Data' dhe më gjerë. Fokusi i kompanisë është Inteligjenca Artificiale dhe sistemet e Big Data ku dallon aplikimi i algoritmave të 'Machine Learning'.

Punët aktive nga Softics Lab

Tirane, Shqipëri 06-09-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Tirane, Shqipëri 06-09-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.