310 Punë aktive

95503 Punëkërkues

5819 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Vox Elektroshtepiake

Tirane, Shqipëri www.elektromagjia.com

Përshkrimi i kompanisë

Elektromagjia eshte perfaqesuesja e autorizuar e firmes Miele ne Shqiperi. Prezente ne tregun Shqiptar qe prej vitit 2006, deshirojme t’ju ofrojme me te miren, duke ju siguruar bashkepunim jetegjate dhe cilesor. Jeni te mirepritur te vizitoni Show room-in tone, per te fituar keshtu nje eksperience te paharrueshme.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë