299 Punë aktive

95476 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Wise Consulting is a company active in Brussels & Luxembourg. We are specialized in highly skilled professionals in Business Process Management and IT. Such as: - Senior IT Project Managers - Senior iOS Developers - Mobile App - .NET / Java Developers - Test Managers - Finance Experts - Solvency 2

Produkte dhe Shërbime

Consulting

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë