310 Punë aktive

95504 Punëkërkues

5819 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Përshkrimi i kompanisë

SWISSMED sh.p.k. është themeluar në vitin 2007 në Tiranë. Kompania jonë është e përqëndruar në sektorin e Shëndetësisë, kryesisht në fushën e Laboratorëve Klinik-Biokimik në Republikën e Shqipërisë. Biznesi jonë ka kapacitete dhe portofol të gjërë që t’i përshtatet çdo laboratori me çfarëdo përmasash që të nevojiten. Qëllimi i kompanisë tonë është që të jetë lider në fushën e diagnostikës duke ofruar shërbim cilësor, të zhvillojë teknologjinë e laboratorit dhe krijimi i një mardhënie sa më të mirë me klientët e saj.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë