299 Punë aktive

95477 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Maxbrand Albania

Tirane, Shqipëri www.veshje-pune.al

Përshkrimi i kompanisë

Prezent si prodhues dhe distributor i veshjeve ne tregun shqiptar dhe te huaj ofrojme nje game te gjere veshjesh te personalizuara si: - Veshje pune per sektorin e ndertimit Kominoshe pune me rrypa, xhupa pune me menge te shkurtera dhe te gjata, kominoshe dimerore, xhakete pune, Logo me stampim ose me qendisje - Veshje pune per spitale, klinika, laboratore etj. Bluza te bardha per doktor, staf pedagogjik, komplete per infermier, kazaka, etj. Logo me stampe ose me qendisje - Veshje per polici private, security Xhakete per polici private, pantallona per polici private, jelek per polici private, kemishe, kollare, etj. Logo me stampe ose me qendisje.

Media

Produkte dhe Shërbime

Veshje per Kamariere, Uniforma per Korporata, Uniforma per Spitale, Mjeke, Klinika, Veshje per Karburante, Uniforma per Ndertim, Uniforma per Polici Private, Uniforma per Shkolla, Nxenes, Stampime Bluzash, Uniforma pune speciale, Artikuj Promocional, Veshje Promocionale

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë