299 Punë aktive

95476 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


MEGAFLEX SHPK

Durres, Shqipëri www.megaflex.al

Përshkrimi i kompanisë

RRETH NESH Eshte nje rrugetim I gjate, nje rrugetim sa i bukur dhe i veshtire, i mbushur plot me arritje, sfida por edhe ulje ngritje te cilat me kalimin e viteve dhe rritjen e ekperiences ben qe te jemi suksesshem ne punen tone. Jemi te bindur per kete, kjo jo si pasoj e investimeve qe vijne e shtohen ne vite, me produkte origjinale, me shumellojshmeri, unike ne treg. Arritja jone me e madhe eshte klienti, ato vijn e shtohen dita dites. Bashkepunimi me klientin na ka bere qe te plotesojme kerkesat e tyre dhe te permiresojme problematikat qe dalin, te jemi gjith kohes koherent me kerkesat e tregut, te shpejte ne dorezimin e porosive, luftojme shum qe te rrespektojme gjithmon shprehjen Klienti ka gjithmone te drejte

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë