Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2017
Themeluar


Basha Retail and Distribution

Shperndarje www.bashagroup.al

Përshkrimi i kompanisë

Basha Retail and Distribution (BRD) is part of the privately owned Basha Group, one of the most experienced distribution companies in Albania. Basha Group was established in 1994. Distribution network covers 95% of the Albanian territory. Headquartered in Tirana, the company has four logistics centers in Tirana, Gjirokaster, Fier and Pristina (Kosovo) BRD is well established with a highly professional sales, marketing, warehousing and distribution operation. We are continuously sourcing products, which we feel have the potential to impact on the Albanian and Kosova market. We have all the necessary experience, knowledge and capital to ensure the success of our suppliers’ products.

Produkte dhe Shërbime

Produkteve ushqimore dhe jo-ushqimore në Shqipëri

Punët aktive nga Basha Retail and Distribution

Agjent Shitje Basha Retail and Distribution

Shitje
Tirane, Shqipëri 11-09-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Agjent Shitje Fier Basha Retail and Distribution

Shitje
Fier , Shqipëri 13-09-2019 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.