Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Albatros Company

Përshkrimi i kompanisë

Albatros Company filloi aktivitetin e saj në vitin 1995 Në prodhimin dhe përpunimin e betonit me qëllim që të ofrojmë klientëve produktet dhe shërbimet më efikase dhe kualitative, nuk kaloi shumë kohë Ne vendosem në përdorim makinerit më moderne dhe mjete në përputhje me standarde ndërkombëtare. Nëntë vite më vonë ne u zgjëruam duke I shoqëruar kompanisë sonë edhe shërbimin e transportit e cila u bë veprimtaria themelore e kompanisë. Asnjëherë nuk pushuam së angazhuari për të ofruar zgjedhje të shpejta dhe të shkëlqyera si në transportin rrugor por edhe në atë detar. Ndër vite ne u bëmë zotërues të 24 kamioneve me të cilët kryejmë ngarkesa si nga ato parciale por edhe ato të plota. Kompania jonë bënë bartjen dhe organizhmin e transportit ndërkombëtar të mallrave nga gjithë Europa për në Kosovë dhe anasjellëtas. Kapitali ynë I mbushur me besim nga ana e klientëve na bëri të mundur të ua mundësojmë partënerëve tanë të biznesit edhe shërbimin e shpedicionit. Përvec këtyre në kuadër të departamentit të prodhimit të betonit, në kompanin tonë funksionon edhe divizioni për ndërtim, shtrim dhe mirëmbajtje të rrugëve.