Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2015
Themeluar


TELESHOP ALBANIA Shpk

Tirane, Shqipëri Shitjet www.teleshop-albania.com/

Përshkrimi i kompanisë

Teleshop Albania u themela në Qershor 2015 nën kujdesin e E-Production International për të prezantuar në tregun shqiptar produkte mjaft cilësore të brandeve më të njohur ndërkombëtare. Strategjia e marketingut dhe politika e shitjeve është inovatore dhe të shumëfishta duke krijuar një ndërveprim bashkëkohor me mediat dhe konsumatorin shqiptar.

Që kur shkenca zbuloi sekretin për t’u dukur dhe për t’ju ndjerë më të rinj dhe më të shëndetshëm, Teleshop Albania mori përsipër të përmirësoj cdo ditë jetën e shqiptarëve me produkte të bukurisë, shëndetit dhe të kujdesit personal.