524 Punë aktive

100643 Punëkërkues

6275 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Progeen sh.p.k

Tirane, Shqipëri www.progeen.com

Përshkrimi i kompanisë

"Progeen" e krijuar si nje subjekt privat biznesi me aktivitet të përqëndruar ne fushen e ndertimit, e ka pozicionuar veten ne tregun shqiptar në projektim, ndërtim dhe investim të projekteve, koordinim dhe mbikëqyrje të punimeve të ndryshme private dhe publike. E krijuar si nje shoqeri e re, por jo nga pervoja kompania vazhdon aktivitetin e saj dhe falë punës cilësore është shndërruar në një kompani te suksesshme dhe serioze ne punen qe ben. Puna në "Progeen" përqëndrohet në një mardhënie solide besueshmërie dhe partneriteti me të gjithë bashkëpunëtorët dhe klientët, duke i përfshirë vazhdimisht në sukseset dhe arritjet e saj. Aktualisht, kompania ndjek dhe zbaton mjaft projekte të rëndësishme në shkallë vendi, ku ndërthurim dijen, aftësinë, përvojën dhe përkushtimim tonë për të përfunduar çdo projekt me sukses.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë