Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

OJF
Sektori

2016
Themeluar


Qendra Tek Ura

Bamirsi, Arsim, Shendetesor, Kujdesi social www.tekura.org

Përshkrimi i kompanisë

‘Tek Ura is a faith based organisation that is passionate about working with people to change lives and transform the environment around us. We believe that everyone should be valued in our community and life is better when we care for and support each other. We want to celebrate diversity, challenge prejudice, and break down barriers, and instead build bridges and widen possibilities. We want to encourage an attitude of gratitude and celebration – even in times of disappointment and challenges. Our role is to work with others, and support people to overcome barriers which prevent them from fulfilling their immense potential.’

Media

Produkte dhe Shërbime

A not for profit partnership based on Christian values, working with the poor and oppressed, in partnership with others, raising relevant expressions of church, encouraging and enabling human transformation, social inclusion and justice in Albania.