299 Punë aktive

95476 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


BAST ARENA

Tirane, Shqipëri Marketing www.bastarena.com/

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëri e besueshme me garanci shtetërore.

Partneritet me një Ofrues Shërbimi me përvojë i cili operon në tregun e lojrave elektronike në distancë që nga viti 1996, me një ekip me eksperiencë 10 vjeçare në lojrat elektronike në distancë.

Aktualisht, Bastarena është Shoqëria e parë dhe e vetme e licencuar në treg për lojrat elektronike në distancë. Ne Ju shërbejmë me përvojën tonë të konsoliduar, me garancinë e Qeverisë Shqiptare.

Ne krenohemi për ofrimin e platformës së vetme ligjore të lojrave elektronike në distancë me shërbime loje miqësore, të ndershme, praktike, argëtuese, me cilësi të lartë, që janë të besueshme dhe të audituara.

Bastarena është e angazhuar për të bërë gjithçka që është e mundur për t'u dhënë klientëve të saj një eksperiencë të kënaqshme lojrash, duke pranuar se lojërat e fatit mund të shkaktojnë probleme për një numër të vogël individësh. Për të siguruar që Ju të vazhdoni të keni luajtje të sigurt dhe të menaxhueshme, ne mbështesim plotësisht Luajtjen e Përgjegjshme.

Video

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë