550 Punë aktive

100742 Punëkërkues

6287 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Enza Home është një koncept marke e ofruar nga Yatas për të krijuar një stil të ri jetese. Enza Home i jep formë jetës me produktet e saj që fillojnë nga dhoma e ngrënies te mobiljet për dhomat e adoleshentëve, dyshekët, tekstilet dhe aksesorët duke sjellë modele të ndryshme për shtëpinë tuaj me qasjen e saj moderne dhe inovative. Alternativat për shije të veçanta dhe zgjidhjet e jetesës që ofrojnë rehati në gjendjen e tyre natyrale takohen brenda dizajnit të Enza Home, duke bërë diferencën. Produktet e Enza Home kanë forcën e viteve dhe të ekspertizës që mundëson përmbushjen e të gjitha pritshmërive të rehatisë dhe cilësisë, qëndrueshmërisë dhe elegancës, disponibilitetit dhe dizajnit të mirë. Enza Home i jep prioritet kënaqësisë së konsumatorit me rrjetin e saj të gjerë të shërbimit dhe mirëmbajtjes që shtrihet në të gjithë Turqinë dhe ofron shumë më tepër se mobiljet për klientët e saj – ajo ofron një mënyrë jetese. Enza Home ju fton të njihni botën e re të rrjetit të dyqaneve të saj globale. DIZAJNI BRENDA MUNDËSIVE ËSHTË NË ENZA HOME Ne sjellim qasjen e dizajnit të kombinuar me cilësinë në estetikë. Ne ofrojmë çdo produkt në kuadër të konceptit të vet dekorativ, nga aksesorët te ndriçimi, letrat e murit dhe tapetet.

Nga Enza Home

Shites/e Enza Home

Shitje
Tirane, Shqipëri 24-06-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë