299 Punë aktive

95476 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


BWB Shpk

Tirane, Shqipëri Telekomunikacionit www.bwbalkans.al

Përshkrimi i kompanisë

BWB Shpk eshte nje kompani telekomunikacioni e cila operon ne fushen e VOIP WHOLESALE, duke ofruar sherbimet e saj ne te gjithe boten. E themeluar ne vitin 2014, kompania jone po njeh nje zgjerim te madh ne tregun boteror. Ne kuader te zgjerimit te aktivitetit, kerkojme staf te kualifikuar dhe te motivuar qe ti bashkohet rrugetimit tone.

Produkte dhe Shërbime

VOIP Wholesale, Sherbime Outsourcing

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë