300 Punë aktive

95479 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Përshkrimi i kompanisë

Shoqeria ALBAFOAM SHPK eshte themeluar ne vitin 1994 Qe nga themelimi I saj Shoqeria ka funksionuar si shoqeri lider ne prodhimin e sfungjereve te llojeve te ndryshme per tregun vendas dhe per eksport. Ne vitin 1998 u krijua shoqeria EVROFOAM SHPK me nje teknologji bashkekohore per prodhimin e sfungjerit me cilesi te larte.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë