344 Punë aktive

98364 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2008
Themeluar


ALMIR DERVISHAJ PF (ART SERVIS)

Automobilistik

Përshkrimi i kompanisë

Subjekti ynë ka hyrë në segmentin e tregut të riparimit të automjeteve në fillim të vitit 2008.
U synua që në fillim tek shërbimet cilesore në një sektor të veçantë të automotivit si ai i “off road”. Këtu fjala kyç për vetë shfrytëzimin ekstrem të mjetit është: “Cilësi, Siguri, Garanci”. Edhe emri i subjektit tonë “ART Servis” simbolizon pikërisht këtë!
Kështu, filluam të trajtojmë markat Toyota, Mitsubishi, Nissan e me pas edhe Land Rover. Në përbërje të stafit ishte një Ing. Mekanik dhe një xhenerik. Investimi i kryer fillimisht konsistonte në një urë dhe paisje teknike e vegla të nevojshme për të kryer shërbimet përkatëse.
Me rritjen e klientelës dhe të xhiros, aktualisht stafi përbëhet nga dy Ing. mekanikë, gjashtë xhenerikë, një motorist, një elektroaut, një magazinier, një ekonomist dhe një financier. Ura ngritëse janë pesë, nga të cilat dy 4.2 dhe të tjerat 4.5 ton.
Nje pjese te hapesires e ze Dyqani ku jane renditur neper rafte praktike te gjitha pjeset e kembimit. Sasia dhe shumellojshmeria e tyre garanton si rrjedhshmerine e punes ashtu edhe kerkesat e klienteve “bricolage” apo te serviseve e dyqaneve te tjera. Ne te gjitha kutite e amballazhi duket qarte etiketa “Genuine”!

Media

Produkte dhe Shërbime

Autoriparim automjetesh

Nga ALMIR DERVISHAJ PF (ART SERVIS)

Asistente e Menaxherit Mekanik ALMIR DERVISHAJ PF (ART SERVIS)

Logjistike
Tirane, Shqipëri 03-05-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë