Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Airblock Albania

Përshkrimi i kompanisë

Pak njerëz në Greqi e njohin ajrin e komprimuar ashtu siç e njohim ne. Ne studiojmë, implementojmë dhe riparojme çdo makineri, rrjet ose kompresor që ngjesh ose shpërndan ajrin për, industri dhe blegtori për tridhjetë vjet. Nga objektet tona në zonën industriale dhe qendrën e Selanikut ne shërbejmë një rrjet profesionistësh të specializuar, punëtorësh dhe njësi prodhimi në të gjithë Greqinë. Zgjidhjet tona nuk janë vetëm profesionale por gjithashtu lehtësojnë duart e profesionisteve te cilet dëshirojnë të jenë efiçent pa humbur paratë, në kopshtin, në pastrimin, dhe në shumë përdorime të tjera.

Punët aktive nga Airblock Albania

Tirane, Shqipëri 11-02-2020 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.