351 Punë aktive

94497 Punëkërkues

5749 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2016
Themeluar


Capital Group

Tirane, Shqipëri Telekomunikacionit

Përshkrimi i kompanisë

Capital Group eshte krijuar ne Shtator 2016. Nje kompani qe operon ne fushen e Trading Online si forex dhe Binary Options ne bashkepunim me kompanite me ne emer ne Europe te kesaj fushe. Puna jone bazohet ne nje grup shum dinamik dhe profesional me qellim arritjen e nje sherbimi sa me perfekt per klientin dhe per te siguruar ambiente mjaft bashkohore per punonjesit tane.

Nga Capital Group

Tirane, Shqipëri 04-01-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë