Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Turk Med

Tirane, Shqipëri

Përshkrimi i kompanisë

TURK MED Albania është kompani, e cila merret me shpërndarjen e produkteve ortopedike te firmave te njohura prestigjoze si: LIGORIX & ORTHOLAND si dhe me shpërndarjen e produkte kozmetike dhe mjekësore (jo ilaçe) që në vitin 2011. Qëllimi i kompanisë është shtrirja kudo në Shqipëri dhe në Ballkan duke u pozicionuar si lidër i shpërndarjes së produkteve ortopedike dhe kozmetike të një cilësie të lartë dhe të qëndrueshme.