531 Punë aktive

100621 Punëkërkues

6273 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2006
Themeluar


Fruta te Thata Palma

Shperndarje, Shitje me pakice, Magazinimi www.palma.com.al

Përshkrimi i kompanisë

Palma me nje aktivitet ne fushen e importimit , perpunimit dhe ambalazhimit te frutave te thata qe prej vitit 2005 , numeron ne te gjithe tregun shqiptar rreth 1500 kliente. Potenciali i kompanise tone qendron tek marredhenia me klientin dhe ofrimi i produkteve superiore tek konsumatori final. Me nje game te gjere te produkteve te thata , Palma kerkon te profesionalizohet me teper dita-dites duke bere investime bashkekohore europiane mbi sistemin e prodhimit ne fabrike si dhe mbi sistemin e shitjeve ne terren.

Te punosh te Palma , do te thote te behesh pjese e nje familje te madhe ku sinqeriteti , besnikeria dhe te qenit kerkues jane thelbesore per nje marredhenie afatgjate

Palma përzgjedh për të gjithë kualitetin më të mirë të frutave të thata duke i sjellë pranë jush me paketimet e standartit ushqimor që garantojnë shijen dhe freskinë. Me një eksperiencë 10 vjeçare në fushën e importimit dhe ambalazhimit të frutave të thata, Palma u siguron klienteve të saj ne mbarë Shqiperinë cilësi të lartë të produkteve dhe çmime nga më konkurueset.

Veprimtaria je Palma bazohet në importimin e frutave të thata nga e gjjithë bota dhe më pas ambalazhimi i tyre në kushte higjeno-sanitare te larta dhe me një teknologji bashkëkohore..

Gjithçka nis me rigorozitetin dhe përkushtimin total të stafit i cili është i ndarë në mënyrë të atillë që ti përgjigjet çdo nevoje të tregut dhe më tej. Ne tregojmë kujdes madhor në përgatitjet e produkteve në fabrike duke respektuar çdo rregull higjenik dhe estetik. Më pas puna vazhdon me agjentet e shitjes të cilët janë të trajnuar për të sjellë pranë jush me mënyrat më bashkëkohore dhe më efikase larmishmërinë e produkteve te Palma.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë