Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2017
Themeluar


Webidoo Balkans

Tirane, Shqipëri Reklamat, Marketing, Teknologjia e Informacionit , Maredhenie me Publikun www.webidoo.al

Përshkrimi i kompanisë

Webidoo, nis aktivitetin e saj në Shqipëri nga Janari 2018. Një skuadër entuziaste, me pasion për teknologjine dhe me aftësi të theksuara profesionale është gjithmonë e gatshme për të ndërtuar platforma dhe strategji digjitale. Digjitalizimi i biznesit shqiptar është prioriteti i vetëm i webidoo.al. Webidoo është e pranishme në Itali, Spanjë, Zvicër, Poloni dhe Rumanisë së shpejti do të zgjerohet në Greqi dhe në Amerikën Latine.

Ndihmojnë bizneset të gjejnë kanalet e komunikimit dixhital,të domosdoshme sot për të rritur vlerat e brandit duke krijuar platforma efektive komunikimi me klientët. Një nga, risitë që sjellin në treg janë ‘konsulentët dixhitalë’. Me profesionalizëm, analizojnë biznesin tënd dhe të.këshillojnë për zgjidhjen më të mirë. E gjitha kjo GRATIS!

Video