Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


NIK KOLA

Lezhë, Shqipëri Ndertim

Përshkrimi i kompanisë

Prodhim e tregtim elemente, pllaka, blloqe e bordura betoni. Shtrim pllakash, bordura, vendosje pusetash dhe punime te ndryshme me beton. Parking automjetesh. Transport per nevoja te biznesit.