313 Punë aktive

95549 Punëkërkues

5820 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


BMW Albania

Tirane, Shqipëri Automobilistik www.bmw.com.al

Përshkrimi i kompanisë

Official BMW and MINI Importer in Albania.

Awarded a five star facilities rating from BMW AG

Products
BMW new cars
MINI new cars
BMW certified service
MINI certified service
Original BMW parts
Original MINI parts

Produkte dhe Shërbime

Makina , Pjese Kembimi Origjinale BMW, Aksesore BMW

Video

Nga BMW Albania

Tirane, Shqipëri 11-02-2019 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Tirane, Shqipëri 11-02-2019 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë