Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2015
Themeluar


Die Krone International

Tirane, Shqipëri Sherbim, Financa

Përshkrimi i kompanisë

Konsulence menaxheriale, konsulence menaxhimi financiare, auditimi i brendshem, konsulence fiskale. Sherbime financiare per deklarimin e taksave dhe hartim bilanci.

Anëtar i

Dhomes se tregetise Korce

Kategoritë
më të kërkuara / Të gjitha kategoritë