299 Punë aktive

95475 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

501-1000
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Seavus SHPK

Tirane, Shqipëri Sherbim http://career.seavus.com/

Përshkrimi i kompanisë

What drives our spirit is innovation – creating the next generation solutions that take the business world beyond success. We are focused on thinking further than what’s expected, and this is why we are always proposing fresh solutions/approaches to the existing challenges. We started our story back in 1999 with a few people and an idea. Today we are a multinational company that continuously delights the customers with services and products in an agile and business-value-first approach. With a strong belief of the capacity of our people, we are more than sure that the synergy of their creativity and expertise can make us the ultimate world class role model of a software development company. Every project that we started, created new opportunities for our people to reach even greater goals and knowledge.

Produkte dhe Shërbime

Software development

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë