313 Punë aktive

95549 Punëkërkues

5820 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


FG MARKETS

Tirane, Shqipëri Marketing, Shitjet, Telekomunikacionit https://fgmarkets.com/

Përshkrimi i kompanisë

FG MARKETS.Com eshte kompani brokerimi qe operon dhe ofron sherbim ekselent ne 22 shtete me 27 zyra aktive. Tani vjen me nje zyre te re ne Tirane. Ne jemi ne kerkim te personave energjik dhe ambicioze per per tu bere pjese e skuadres sone.

Media

Produkte dhe Shërbime

Forex

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë