Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

ALFA FAB është pjesë e VEKA AG (e cila është e bazuar në Sendenhorst, Gjermani, me 19 filiale në 3 kontinente dhe zyra përfaqësimi në më shumë se 40 vende të botës, 3500 të punësuar) është ofruesi më i madh ndërkombëtar dhe prodhuesit e sistemeve të profilit uPVC . ALFA FAB, me te miret e tregut Shqiptar per profilet e dyerve dhe dritareve PVC! Ofrojme zgjidhje për arkitektët, inxhinieret, prodhuesit dhe pronarët e ndërtimit në te gjithe Shqiperine me produktet gjermane te kompanise VEKA , lider ne stistemet me profil PVC. ALFA FAB, ju ndiheni me te sigurt ne investimin tuaj me cilesine edhe elegancen e profileve VEKA! https://alfafab.com/

Nga ALFA FAB

Tirane, Shqipëri 24-07-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë