313 Punë aktive

95549 Punëkërkues

5820 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

1999
Themeluar


RIA 2000

Tirane, Shqipëri Shitjet

Përshkrimi i kompanisë

Tregetim i pjeseve te kembimit, gomave dhe vajrave per automobila, riparime mekanike te automobilave, riparim i impinateve elektrike dhe ushqimit te automobilave, riparim dhe zevendesim i gomave.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë