409 Punë aktive

99339 Punëkërkues

6180 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Fullstack1001 Ltd.

Arsim, Shendetesor, Teknologjia e Informacionit fullstack1001.net

Përshkrimi i kompanisë

FullStack1001 is a software development and graphic design boutique with roots in Switzerland. We operate in the heart of Tirana and are growing our business step-by-step.

Produkte dhe Shërbime

Learning Management System, eLearning Content, online testing, Web Design, PKI, IoT, Identity Management, e-health solution... and much more!

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë