Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2016
Themeluar


Cocomed

Tirane, Shqipëri Shitjet www.cocomed.al

Përshkrimi i kompanisë

Distributor ekskluziv i PuroBIO cosmetics dhe Biofficina Toscana per Shqiperine. U quajt Cocomed sepse kokosi (Coconut) shihet si nje nga mrekullite e mjekesise alternative dhe per t’i qendruar fort idese se sa e rendesishme eshte qe lufta me semundjet duhet bere duke hedhur dhe veshtrimin nga ajo cka na ofron natyra, duke e nderthurur me zbulimet me te reja te mjekesise moderne.

Krahas blogut, Cocomed sherben edhe si nje Dyqan Electronik (e-shop), nje dyqan me produkte natyrale per kujdesin ndaj lekures. Cocomed eshte perfaqesuesi i vetem zyrtar ne Shqiperi i Purobiosmetics, nje nder kompanite me te mira italiane ne tregun e kozmetikes natyrale. Ne kete menyre, Cocomed u jep te gjitheve mundesine e zgjedhjes se produkteve 100% natyrale per t’u dukur me te bukura.

  • Te gjitha produktet e Cocoshop jane 100% biologjike, pa kimikate te demshme per shendetin, duke ulur ne minimum mundesine per alergji.
  • Te gjitha produktet e Cocoshop jane te testuara per Nikel, nje nga burimet kryesore per alergji. Pervec kesaj, nuk permbajne konservante sintetike, glutine, silikone dhe parabene!
  • Pervec dashurise per shendetin dhe ambientin, ne i duam kafshet. Te gjitha produktet e Cocoshop nuk jane te testuara ne kafshe dhe permbajne certifikimin VEGAN OK
  • Certifikimi NatTrue jepet vetem per produktet qe respektojne kritere te ashpra persa i perket ingredienteve te perdorur dhe procesit prodhues. Objektivi eshte t’i garantohet konsumatorit nje produkt natyral me cilesi te larte.

Anëtar i

Anta Haxhiraj

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë