Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Remax Golden

Tirane, Shqipëri Bankar, Arkitektur, Reklamat, Ndertim, Sherbim, Inxhinieri, Profesionist Indipendent, I Diplomuar, Ligjore, Marketing, Maredhenie me Publikun , Pronat, Shitjet, Arredim https://www.remax-albania.com//Golden/

Përshkrimi i kompanisë

Real Estate Agency that offers services in residencial and commercial properties. We are here to share our expertise - and to offer you the best advice possible. After all, we're talking about your home. Buy, Rent, Sale, Lease, Apartments, Lands, Villas, Office and Stores properties in Tirana and other cities of Albania. You will find everyone at REMAX Golden professional and ready to offer you simple and straight forward advice. Our technology and sales tools are of the highest calibre. You will get, a truly local focus with the passion and experience of agents in your area, combined with the benefits of our widespread connections. Contact: Mob.0682034340 email. [email protected] We're the experts - and we're at your service. Long Description Agjensi Imobiliare REMAX Golden - SHITJE/BLERJE - QERADHENIE - KONSULENCE - VLERESIME General Information REMAX Golden, Agjenci Ndërmjetësimi Pronash të Paluajtshme, me seli në adresën: Rr.”Bardhok Biba” Qendër, mbas 15 katëshit,Tiranë, Albania

Media

Produkte dhe Shërbime

Ndermjetesim pronash, shitje-blerje dhe qira, marketing dhe menaxhim, karriere