344 Punë aktive

98367 Punëkërkues

6063 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Metabo Tirane

Tirane, Shqipëri Ndertim, Shitjet www.connectgroup.al

Përshkrimi i kompanisë

Metabo Tirane ka filluar aktivitetin tregtar në tregtimin e veglave të punës që nga viti 1998. Produktet cilësore të tregtuara me çmime konkurruese si dhe bashkëpunimi me furnitorë të huaj që sa vinte e rritej bënë që të krijoheshin kushtet për krijimin e një dyqani te ri ne rrugen Siri Kodra. Metabo Tirane i sherben kompanive të cilat realizojnë punime infrastrukture, hidrocentrale, inerte,të gjithave subjekteve që operojnë në sektorin e ndërtimit. Cilësia, siguria në punë dhe efikasiteti janë tiparet që i dallojnë produktet e kompaninë Metabo Tirane në tregun Shqiptar.

Metabo Tirane u krijon mundësi profesionistëve të gjejnë veglat dhe aksesorët e përshtatshëm për punët e tyre. Kompania është shpërndarës i autorizuar i veglave të punës Metabo, Wiha, Matador, Telwin, NWS, Ficher, Lavor, Husqvarna, BGS.

Se fundmi dealer zyrtar i firmes SOLA ne Shqiperi. Lidhja jone e afert me tregtinë e bën gjithë diferencen. Bazuar në nevojat dhe kërkesat tuaja praktike, ne kemi permisuar produktet tona të provuara dhe besuara, si dhe kemi zhvilluar zgjidhjet shtesë të problemeve.

Për shëmbje, ndërtim apo rinovim: Te metabo, profesionistët do të gjejnë veglën e duhur për çdo aplikim dhe fazë pune ndertimi. Me metabon ju arrini lehtësisht rezultate perfekte dhe do te keni një partner të përsosur pothuajse për çdo detyrë.

Nga Metabo Tirane

Agjent/e Terreni Metabo Tirane

Shitje
Tirane, Shqipëri 26-04-2019 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë