300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2016
Themeluar


Përshkrimi i kompanisë

SALONNI, fabrika më e re e prodhimit të mobiljeve në Shqipëri.

Synimi i kompanise:

Prodhimi dhe tregtimi i mobilieve të përfunduara, me shumicë dhe me pakicë.
Transport, import-eksport si dhe kryerjen e aktiviteteve të tjera tregtare në përputhje me legjislaçionin shqiptar në fuqi.
Transport kombëtar dhe ndërkombëtar mallrash brenda dhe jashtë vendit.

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë