300 Punë aktive

95479 Punëkërkues

5818 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

1996
Themeluar


HAKO Shpk

Tirane, Shqipëri Prodhim www.hako.al

Përshkrimi i kompanisë

“Hako” Shpk është një shoqëri që operon në fushën e prodhimit dhe tregetimit të produkteve të mishit me prezencën e saj në tregun shqiptar që prej vitit 1994. Sot kompania ka rritur gamën e produkteve të saj dhe është prezente me filiale në të gjithë Shqipërinë duke u bërë keshtu një kompani lider i sektorit në Shqipëri. Për më tepër, ju lutem vizitoni www.hako.al

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë