Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


VIRTUAL Albania

Përshkrimi i kompanisë

VIRTUAL® është një kompani e Teknologjisë së Informacionit e themeluar në Shqipëri në vitin 2011. Kompania jonë ofron shërbime gjithëpërfshirëse të teknologjive Web duke filluar nga dizenjimi sipas kërkesave deri në zhvillimin e plotë të Aplikacioneve Web më komplekse. Ne i bazojmë ofertat tona duke ofruar një sërë zgjidhjesh të sigurta në përputhje me kërkesat e klientëve dhe bizneseve. Ne kombinojmë detajet e profilit të biznesit me mundësite teknologjike dhe metodën e zhvilimit të tyre për të arritur rezultate efektive dhe me cilësi të lartë,për të maksimalizuar produktivitetin dhe përparësitë konkurruese të klientëve.