Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Hidroteknika TLD

Përshkrimi i kompanisë

Hidroteknika T.L.D. eshte krijuar ne fillim te vitit 2004 si nje nder kompanite me serioze dhe me sukses ne tregun e materialeve hidraulike dhe sistemeve te ngrohje – ftohjes. Si fillim ka filluar aktivitetin ne qytetin e Shkodres, pastaj qe nga viti 2007 operon me sukses dhe ne Tirane. Duke u bazuar tek cilesia dhe garancia Hidroteknika T.L.D. bashkepunon me partnere italian,duke sjellur gjithmone teknologji te fjales fundit dhe produkte te certifikuara sipas normave te komunitetit europian.Stafi i kualifikuar mundeson nje sherbim cilesor dhe korrekt ne kete menyre duke plotesuar cdo nevoje te klientit.

Punët aktive nga Hidroteknika TLD

Shites Hidroteknika TLD

Shitje
Shkodër , Shqipëri 02-12-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.