Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2004
Themeluar


Albamedia Shpk

Tirane, Shqipëri Sherbim www.albamedia.al

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Albamedia SH.P.K eshte themeluar ne vitin 2004 me fokusin kryesor ne distribucionin e artikujve te IT dhe Kancelarise. Qe nga ajo kohe, ne jemi rritur ne menyre te qendrueshme vit mbas viti duke zgjeruar portofolin e produkteve dhe bashkepunimin me partnere te rendesishem nderkombetar ne fushen e IT dhe Kancelarise dhe sherbimeve te lidhura me to. Albamedia ofron nje portofol te gjerë me produkte, shërbime dhe zgjidhje për kompani të çfarëdo madhësie dhe ka nje rrjet te gjere rishitesish ne te gjithe Shqiperine.

Çertifikime

ISO 9001