Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2004
Themeluar


Smart Line

Tirane, Shqipëri Arredim www.novacontract.al

Përshkrimi i kompanisë

Suportuar nga NOVA, kompania lider ne tregun Shqipetar ne fushen e produkteve profesionale per aktivitete si bare, restorante, hotele apo zyra. Smart Line, ofron nje game te gjere produktesh si: karrige, karrige zyre, tavolina, divane, tavolina ngrenie dhe ndricues. Te gjitha keto produkte i gjeni ne showroom-in tone me cmimet me ekonomike ne treg. Smart Line, me lire do te ishte falas!

Media

Punët aktive nga Smart Line

Tirane, Shkodër , Shqipëri 28-08-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.