Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


SCS sh.p.k

Marketing

Përshkrimi i kompanisë

SCS shpk eshte themeluar ne vitin 2014. Produktet tona kryesore jane Cadra, Frigorifera, Produktora akulli si dhe Tenda Automatike/Manuale per ambiente te ndryshme. Jemi perfaqesues ekskluziv i markave me te mira Europiane si Suman, Palmiye, Ugur, Brema etj.

Produkte dhe Shërbime

Artikuj promocionale, cadra, frigorifera etj