409 Punë aktive

99339 Punëkërkues

6180 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2013
Themeluar


Alb Tech Plast Shpk

Elbasan, Shqipëri Prodhim www.albtechplast.com/

Përshkrimi i kompanisë

AlbTechPlast sh.p.k e themeluar në vitin 2013, me një eksperiencë 5 vjecare në treg, është lider në prodhimin e produkteve të plastikës dhe materialeve të paketimit, duke mbështetur ndjeshëm sektorin e agrikulturës, dhe jo vetëm.

Suksesi i AlbTechPlast bazohet në ofrimin e një gamë të gjerë produktesh me bazë plastike, dhe pajisja me teknologjinë e duhur duke ofruar një sistem prodhimi me cikël të mbyllur qe perfshin të gjitha fazat e realizimit të produktit; duke nisur nga lënda e parë, makineritë e prodhimit të formës, makineritë e prodhimit të plastikës, dhe dezainin përfunfimtar. Në ATP ne besojmë në avancimet teknologjike që përmirësojnë cilësinë e prodhimit në treg duke siguruar që klientet tanë të përfitojnë produkte të krijuara enkas në përputhje me nevojat e tyre.

Produkte Plastike
  • Arka plastike
  • Bidona plastike
  • Ecobins
  • Arka kartoni

Prodhime të tjera
  • Tuba korrogato
  • Tuba për vaditje
  • Gota plastike
  • Stampa per prodhim plastike

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë