Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Advanced FUE Clinic

Tirane, Shqipëri Marketing

Përshkrimi i kompanisë

Advanced Hair Clinics Tirana ndodhet ne zemer te qytetit ne nje klinike moderne dhe inovatore e cila perdor metodat me te avancuara per Mbjelljen e Flokut me rezultate natyrale dhe te perhershme me nje floke qe rritet normalisht dhe nuk bie me kurre,pa shenja pa dhimbje pa qepje. Klinika disponon mjetet me te avancuar te diagnostifikimit dhe perdor teknikat dhe trajtimet me te avancuara per renien e flokut,Advanced FUE,perdoret nga mjeke te specializuar dhe trajnuar ne Athine Mr,Fatjon Gjoka eshte Menaxheri i Advanced Hair Clinics Tirana ofron standarte dhe sherbime te larta per zgjidhjen me te mire te problemit te renies se flokut,i cili shqeteson burra dhe gra te cdo moshe Objektivi jone kryesore ne Advanced Hair Clinics Tirana eshte te ofrojme nje rezultat sa me natyral dhe nje sherbim sa me te mire te mundshem.Na kontaktoni per nje konsulte.Do fitojme besimin tuaj bashke me floket tuaja.

Produkte dhe Shërbime

Mbjellje Floku dhe trajtimi i problemeve me renien e flokeve