Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

1998
Themeluar


B & B Food Service

Përshkrimi i kompanisë

Kompania B & B Food Service e njohur me emrin Big Bite është themeluar me 16 Dhjetor 1998. Nga një dyqan i vetëm, tani Big Bite ka tre restorante në Tiranë dhe një në Durrës. Cilësia e ushqimit, shërbimi i shpejt dhe çmimet konkurruese kanë qënë thelbi i suksesit tonë. Krahas katër restoranteve, Big Bite vjen pranë klientëve edhe me shërbimin delivery. Restorantet tona tani kanë disa brande, që i japin jehon traditës sonë të gatimit si: Pita Pita, Pita Club,New Pita Club, Pita Shots, Greek Mak, Greek Chicken.

Big Bite nuk është kufizuar vetëm tek gatimet fast food, por ka edhe një menu të pasur me gatime të ndryshme supa, spageti, pasta, penne, tortellini, taljateli, rizoto, pica dhe specialitete mishrash të ndryshëm. Ambjenti i ngrohtë dhe familjarë ka bërë që ta gjejnë veten shumë kategori moshash.

Së fundmi Big Bite vjen me shërbimin e ri Catering. Me një menu të pasur me ushqime të gatuara specifikisht për bankete. Sllogani i tyre për festat tuaja është: “…që festa juaj të mbetet e paharrueshme!” Ju na besoni festat tuaja, ne ju sigurojm gatime me shije që nuk do t’i harroni!

Media

Anëtar i

Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë në Tiranë

Produkte dhe Shërbime

Fast Food, Restorant

Çertifikime

Uni 10854:1999

Video

Punët aktive nga B & B Food Service

Tirane, Shqipëri 30-12-2019 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.