405 Punë aktive

99328 Punëkërkues

6175 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2014
Themeluar


Digicom shpk

Tirane, Shqipëri Telekomunikacionit www.digicom.al

Përshkrimi i kompanisë

DIGICOM është njё nga kompanitё mё inovatore tё komunikimit në Shqipëri. Kemi investuar për një rrjet të qëndrueshëm duke përdorur teknologjinё e rrjetit me fibra optike dhe IP.

Jo shumё kompani kanё shansin pёr tё ndryshuar jetёn e njerёzve nёpёrmjet inovacionit.

Ҫdo ditё po rritet numri i klientëve të cilët i besojnё teknologjisё sё rrjetit te Digicom me fibra optike dhe shërbimit që ata ofrojnë. Sepse DIGICOM ofron atë që premton!

Shtëpia juaj shndrit me internet 100% me fibër optike nga Digicom

  • Linja që ju do të merrni nga Digicom është e dedikuar kështu sinjali që do të keni do të jetë i fortë.
  • Download pa limit, ku mund të shkarkosh materiale të ndryshëm në çdo moment.
  • Fibra nuk ndikohet nga kushtet e motit, të jep mundësinë të mos kesh ndërprerje të shërbimit.
  • Suport 24 orë në 7 ditë te javes.

Video

Nga Digicom shpk

Tirane, Shqipëri 10-06-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë