Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori

2005
Themeluar


ARVIS

Tirane, Shqipëri Prodhim www.arvis.al

Përshkrimi i kompanisë

ARVIS SH.P.K – kompani distributore që vepron në fushën e Food and Beverage, u krijua në vitin 2005, sot vepron në nje treg të gjerë në gjithë territorin Shqiptar duke përfshirë Kosovën dhe Maqedoninë. Arvis SH.P.K është përfaqësuese ekskluzive e kompanive lider në tregun Italian por edhe atë botëror, në prodhimin e produkteve të ambalazhimit të pijeve. Ndër furnitorët mund të përmendim: Verallia, Colombin & Figlio, Pelliconi & Co, Della Toffola, Eno SRL, Perdomini, Aurora Group etj.

Në Arvis punojnë çdo ditë me përkushtimin dhe misionin për të siguruar produkte të cilësisë më të lartë, duke ofruar shërbim të besueshëm ndaj konsumatorit dhe duke garantuar risi në biznes që shtojnë vlerë reale tek partnerët.

Me anë të projekteve individuale të klientëve, por edhe granteve shtetërore, Arvis SH.P.K ka kontribuar në zhvillim e fabrikave më të mëdha ne vendin tonë por edhe me gjerë, duke siguruar paisje dhe makineri ne sektorin e industrisë ushqimore dhe të pijeve.

Me seli në Durrës dhe Tiranë, në ARVIS punojnë për furnizimin e klientëve me produkte teknikisht të avancuara. Gjithnjë e më shumë, në aktivitetet e përditshme ata orientoheni nga shqetësimet mjedisore, nevojat e komunitetit lokal dhe fuqia punëtore, duke synuar një cilësi maksimale jetese për gjithkënd.

Produkte dhe Shërbime

Shishe, Filtra, Tapa, Makineri

Video

Punët aktive nga ARVIS

Tirane, Shqipëri 03-03-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.