Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


Vila Verde Hotels Group

Durres, Shqipëri Transport www.vilaverdebeach.com

Përshkrimi i kompanisë

Vila Verde Beach është një Hotel me 3 yje në Durrës vetëm pak metra larg nga Deti. Hoteli është vetëm 5 minuta larg me makinë nga qendra e Durrësit.

Hoteli është rikonstruktuar më 1 Tetor 2014 dhe është përshtatur për ti shërbyer Bizneseve dhe familjareve gjatë periudhave të ndryshme të vitit. Hoteli është i përshtatshëm për evente të ndryshme duke ofruar shërbimin UNIK që na karakterizon së bashku me ambjentet brenda dhe jashtë tij.

Vlerësimet nga klientët janë të shumta por ajo qe theksohet më shumë është shërbimi që u ofrohet nga një staf i mirë trajnuar dhe miqësor.

Media