Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Buletini Informativ

Ju lutem, plotësoni tabelën e mëposhtme që të mundësoni informimin me pozicionet e lira të punës, nëpërmjet buletinit informativ periodik.
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2010
Themeluar


X-Plan Studio

Tirane, Shqipëri Arkitektur www.xplanstudio.al

Përshkrimi i kompanisë

X-Plan Studio SH.P.K. We started as a small group of engineers & architects ,people joined by the passion for desing,drawing and architecture and engineering . The love for the city and for the humankind made us wanting to make things different in a better way through art and architecture,the way we express ourselfs the best we can. We are learning as we are growing and our goal is to leave a footprint in the world of architecture. We work with our clients to create built environments that express the essence of their organization,for each project we seek to choreograph the human experience in a way that is simultaneously pragmatic and insipiring. Our passion, high professional and ethical standards and camaraderie allow us to easily and consistently deliver more than people expect. X-Plan Studio carries out its activities in the field of architecture, urbanism, research and development ,design and implementation of construction, reconstruction, monitoring and implementation work ,testing and installation in civil buildings, industrial agriculture and tourism, social, water works, roads, bridges, artwork,municipal environmental works, design, sports facilities, interiors design, green spaces, parks.Projecting and implementation works of heating and cooling systems, ventilation and air conditioning.

Produkte dhe Shërbime

Projektim Urbanistik ,Arkitektonik ,Konstruksion,Mekanik,Elektrik,Matje topografike si dhe Konsultim ne te gjitha fushat e projektimit