Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori

2007
Themeluar


Automaster Sh.A.

Tirane, Shqipëri Automobilistik www.fiat.al; www.fiatprofessional.al; www.jeep.al

Përshkrimi i kompanisë

AUTOMASTER eshte importuesi i autorizuar per shitjen dhe sherbimin e mjeteve FCA ne Republiken e Shqiperise. Markat e perfaqesuara jane Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo dhe Jeep.

Produkte dhe Shërbime

Shitje dhe sherbim per automjete